TECHNISPA

ZOŠTÍHĽUJÚCE OŠETRENIE

Pomocou revolučnej technológie TECHNISPA sa dajú dosiahnuť výborné a viditeľné výsledky. Táto jedinečná technológia naraz stimuluje svaly, tonizuje a vyhladzuje pokožku, odstraňuje celulitídu.

ŠTÍHLA POSTAVA, PEVNÉ TELO A TONIZOVANÁ PLEŤ – O TOM SNÍVA VÄČŠINA Z NÁS! VIEME, ŽE ODSTRÁNENIE CELULITÍDY JE VEĽMI ŤAŽKÁ ÚLOHA, ALE TERAZ JE TO KONEČNE MOŽNÉ!

Trojkombináca zoštíhlujúcich ošetrení kontúr tela
Inštitút Guinot počas výskumu efektívnych metód boja proti celulitídy vyvinul na princípe Hydradermie Lift ošetrenia vysoko účinný prístroj TechniSpa. Revolučná masírovacia technika vykonáva tri rôzne zoštíhlovacie procesy, doplňované aktívnymi zložkami bylinných výťažkov, ktoré znásobujú účinnosť celého proticelulitídneho ošetrenia. Špeciálne tvarovaná hlavica presne kopíruje masážne ťahy kozmetičky a dokonale sa prispôsobí krivkám Vášho tela. Už po prvom ošetrení sú výsledky viditeľné: pomarančová koža sa zmierni, pokožka sa vyhladí, tvar tela bude pevnejší a tonizovanejší.

Aktívne zložky prípravkov
Contouring lonizing Serum – Redukčné ionizačné sérum
Obsahuje výťažky z pagaštanu a červeného hrozna

  • zabraňuje tvorbe tukových zásob a stimuluje ich rozklad
  • aktivuje obeh a čistí vlákna
  • podporuje odvodnenie a zabraňuje ukladanie vody

Firming Lifting lonizing Serum – Spevňujúce ionizačné sérum
Obsahuje Nutelin a vitamín C

  • stimuluje krvný obeh a tvorbu kolagénu
  • chráni a podporuje vlákna
  • spevňuje a vyhladí pokožku

Tajomstvo procedúry

300x300-technispa

ROZDRVENIE CELULITÍDY – ÚTOK NA TUKOVĚ BUNKY
Masírovacia hlava vykonáva upokojujúcu hĺbkovú masáž, čím pokožku napne a zároveň ju vyhladí.

300x300-technispa2

ODSTRÁNENIE CELULITÍDY – IONIZÁCIA
Gél používaný počas ošetrenia obsahuje koncentrát proticelulitídnych účinných látok a vďaka ionizácie sa lepšie a hlbšie vstrebe do pokožky, kde na bunkovej úrovni odstraňuje celulitídu.

300x300-technispa3

DRENÁŽ – STIMULÁCIA
Valčeky masírovacej hlavy spôsobujú jemné sťahy svalov, ktoré podporia vyplavenie toxínov a rozklad tukových zásob, zároveň spevňujú tkanivá, stimulujú krvný obeh. Výsledkom je pevnejší a tonizovaný tvar tela.