AGE SUMMUM OŠETRENIE

KOMPLEXNÉ OMLADENIE

ELIMINUJE ZNÁMKY STARNUTIA

VRÁSKY – STRATU PEVNOSTI - TMAVÉ ŠKVRNY – STRATU JASU


Výskumné a vývojové centrum Guinot prináša do oblasti kozmetických ošetrení alternatívu plastickej operácie – inovované manuálne omladzujúce ošetrenie Age Summum. Inovatívne ošetrenie ponúka okamžité riešenie na viditeľné známky starnutia už za 50 minút. Aktívne zložky použitých prípravkov a protokolárny postup ošetrenia boli vyvinuté na účinnú elimináciu jemných i hlbších vrások na čele, v okolí očí, úst, na krku, dekolte, na celkové spevnenie, zmiernenie tmavých škvŕn a rozjasnenie pleti. Ošetrované oblasti sú: tvár, krk, dekolt a ruky.
Ošetrenie je určené pre všetky ženy, ktoré chcú zmierniť všetky známky starnutia – vrásky, stratu pevnosti, nedostatok žiarivosti, pigmentové škvrny.

Tajomstvo ukryté v účinných zložkách
Tajomstvom ošetrenia je špeciálne vyvinutá masáž zameraná na spevnenie kontúr pleti a aktívne zložky prípravkov, ktorých účinky sú vedecky overené:

  • 56 bunkových zložiek tzv. „Bunkový elixír“
  • Imunitný komplex
  • Čistý vitamín C
  • Kyselina hyaluronová
  • Melanoxyl
  • Extrakt z rambutanu a morských rias Alaria Esculenta
  • Mafane extrakt

Výsledkom je vyhladená, spevnená pleť plná jasu a života.

TAJOMSTVO PROCEDÚRY

DERMABRÁZNY EXFOLIAČNÝ KRÉM

TVÁR, KRK, DEKOLT, RUKY

Tento krém pripravuje pokožku na následné aplikovanie aktívnych zložiek ošetrenia, odstránením odumretých buniek vďaka dvom druhom exfoliačných častíc:

  • Mikročastice: celulóza
  • Makročastice: bambucké semienka

Okrem toho exfoliácia pomáha stimulovať obnovu pokožky: pokožka vyzerá krásne omladená a pleť je rozžiarená.

DERMABRÁZNY EXFOLIAČNÝ KRÉM

AGE SUMMUM SÉRUM

TVÁR, KRK, DEKOLT, RUKY

Imunitný komplex pomáha bojovať proti starnutiu pokožky tým, že chráni Langerhansove bunky, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pre mladistvý vzhľad pleti. V dôsledku vonkajších stresových faktorov a veku majú tieto bunky tendenciu sa eliminovať a strácať svoju účinnosť, čo spôsobuje tvorbu vrások a stratu pevnosti.
Čistý vitamín C, pridávaný do séra tesne pred aplikáciou na zachovanie účinnosti, rozjasňuje pleť a dodáva zdravý, žiarivý lesk.
Melanoxyl pomáha zmierniť tmavé škvrny a obnoviť jas pleti.

DOPLŇUJÚCI ÚČINOK:
56 bunkových zložiek pomáha stimulovať regeneráciu pokožky doplnením základných prvkov, ktoré zvýrazňujú krásu pokožky.

AgeSummum2serum

AGE SUMMUM MASÁŽNE SÉRUM

TVÁR, KRK, DEKOLT, RUKY

Kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou, roztrieštená na malé aktívne segmenty, preniká do epidermy a pôsobí ako signál na spustenie syntézy prirodzenej kyseliny hyalurónovej, čím pokožku zvnútra zahusťuje.
Výťažky z Rambutan a Alaria Esculenta spolupracujú pri stimulácii syntézy elastických vlákien na spevnenie a vyhladenie pokožky.

DOPLNKOVÝ ÚČINOK:
56 bunkových zložiek pomáha stimulovať regeneráciu pokožky doplnením základných prvkov, ktoré zvýrazňujú krásu pokožky.

ANTI-AGINGOVÉ MASÁŽNE TECHNIKY
Masáž pozostáva z 10 po sebe nasledujúcich krokov, ktoré sa použijú na dekolt, krk, tvár a chrbát rúk. Kozmetička masíruje každú oblasť do hĺbky pomocou techník prispôsobených známkam starnutia nachádzajúcim sa v danej zóne. Masážny protokol pozostáva zo striedania energetických pohybov a pomalých, hlbokých ťahov na spevnenie, tónovanie a dodanie žiarivosti pleti.

AGE SUMMUM MASKA

TVÁR

Kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou, roztrieštená na malé aktívne segmenty, pôsobí ako signál na spustenie syntézy prirodzenej kyseliny hyalurónovej, čím obnovuje hustotu pokožky zvnútra. Extrakt z mafane pomáha zmierniť a oddialiť výskyt mimických vrások znížením denných mikro kontrakcií tvárových svalov, ktoré spôsobujú tvorbu vrások.

DOPLNKOVÝ ÚČINOK
Imunitný komplex pomáha bojovať proti starnutiu pokožky tým, že chráni Langerhansove bunky, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pre mladistvý vzhľad pokožky.
56 bunkových zložiek pomáha stimulovať regeneráciu pokožky doplnením základných prvkov, ktoré zvýrazňujú krásu pokožky.

AgeSummum4facemask

AGE SUMMUM MASKA

KRK, DEKOLT, RUKY

Kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou, roztrieštená na malé aktívne segmenty, pôsobí ako signál na spustenie syntézy prirodzenej kyseliny hyalurónovej, čím pleť zvnútra spevňuje. Vitamín C a Melanoxyl pôsobia na rozjasnenie pleti a zmiernenie tmavých škvŕn.

DOPLNKOVÝ ÚČINOK
Imunitný komplex pomáha bojovať proti starnutiu pokožky tým, že chráni Langerhansove bunky, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pre mladistvý vzhľad pokožky. 56 bunkových zložiek pomáha stimulovať regeneráciu pokožky doplnením základných prvkov, ktoré zvýrazňujú krásu pokožky.

AgeSummum4neckDecoltHand

VÝSLEDKY VEDECKÝCH TESTOV

PROTIVRÁSKOVÝ ÚČINOK

SPEVŇUJÚCI ÚČINOK

PÔVODNÉ AGE SUMMUM OŠETRENIE

NOVÉ AGE SUMMUM OŠETRENIE

Merania vykonané pomocou kutometra.

ÚČINOK PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM

ÚČINOK ZVÝŠENIA ŽIARIVOSTI PLETI

Merania vykonané pomocou chromametra.

ÚČINOK PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM

Po 6 dňoch liečby sa uskutočnili testy na kožných explantátoch.