AROMATIC CORPS

AROMATICKÉ MANUÁLNE OŠETRENIE TELA

Prírodné ošetrenie éterickými olejmi, hlinou, trstinovým cukrom a výťažkom z kiwi
Účinok ošetrenia Aromatic Corps znásobujú aktívne zložky bylinných výťažkov, obsiahnuté v éterických olejoch. Výsledky sú viditeľné a hmatateľné: pomarančová koža sa zmierni, pokožka sa vyhladí, tvar tela bude pevnejší a tonizovanejší.

AROMATIC CORPS – ŠTÍHLOSŤ, PEVNOSŤ A RELAX

  • Tvarovacie ošetrenie s trojitým účinkom, ktoré zjednotí stimuláciu éterickými olejmi, odstránenie prebytočnej vody a detoxikáciu tela. Kontúry tela budú štíhlejšie a Vy sa budete cítiť okamžite ľahšou a uvoľnenejšou.
  • Zjemňujúce ošetrenie – zlupovanie odumretých buniek vďaka výťažkom z kiwi a trstinového cukru. Pokožka bude hladká, jemná a hodvábna.
  • Wellness ošetrenie – energizujúca a upokojujúca masáž s éterickými olejmi. Okamžite pocítite pohodu a dokonalé upokojenie tela, ktoré je ešte doplnené o profesionálnu a starostlivú masáž.

Tajomstvo procedúry

300x300-aromatic-corps

TELOVÝ PEELING Z TRSTINOVÉHO CUKRU A KIWI
Tento 100% prírodný prípravok na zlupovanie dokonalo pripraví pokožku na ďalšie ošetrenie. Jemné zlupovanie odstráni odumreté bunky, čím pripraví pokožku na prenikanie aktívnych účinných látok a zároveň ju hodvábne vyhladí.

300x300-aromatic-corps2

PROTICELULITÍDNE TVAROVANIE TELA
Vaša kozmetička bude masírovať proticelulitídnym olejom, ktorý pôsobí priamo na tukové bunky a jemne tvaruje siluetu tela. Prírodné éterické oleje majú detoxikačný účinok a vďaka schopnosti vstrebávať sa a účinkovať v hlbších vrstvách pokožky výnimočne odstraňujú celulitídu.

300x300-aromatic-corps3

TERMO-MASKA REGULUJÚCA ZADRŽIAVANIE VODY
Ošetrenie je ukončené aplikáciou hlinenej masky, ktorá obsahuje výťažky zo zeleného čaju a má vynikajúci saunový efekt. Hlina s výbornou vstrebávacou schopnosťou odstráni toxické látky a prebytočnú vodu z vlákien. Výsledkom uvoľnenia zadržiavanej vody je okamžité zoštíhlenie tela.