HYDRA PEELING

OŠETRENIE NA OBNOVU PLETI

Krásna a obnovená pleť
Únava, stres a tiež plynutie času zanechávajú na pleti svoje stopy, pokožka stráca svoj mladistvý vzhľad a objavujú sa na nej nepríjemné pigmentové škvrny. Epiderma pozostáva približne z 5 vrstiev buniek. Horné vrstvy pokožky sú vplyvom procesu obnovy buniek zaťažené odumretými bunkami, ich obnova sa spomaľuje, výsledkom je mdlá pleť s nezdravým vzhľadom. Ošetrenie HYDRA PEELING pleť šetrne zbavuje odumretých buniek a vďaka účinným látkam použitých prípravkov dochádza k stimulácii a revitalizácii nových buniek.

Obnova buniek pozastavuje starnutie, obnoví mladistvé rozžiarenie pleti a zosvetlí pigmentové škvrny
Odborníci z laboratórií firmy GUINOT sa zamerali na problém potreby obnovy buniek a vyvinuli ošetrenie Hydra peeling, ktorým sa dokonale, ale zároveň šetrne – bez invazívneho mechanického zásahu – odstránia odumreté bunky a stimuluje sa obnova nových. Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, pleť pôsobí mladistvo a zdravo a po 3 ošetreniach dochádza k viditeľnému zosvetleniu pigmentových škvŕn. Zregenerujú sa elastické vlákna a podporí sa tvorbu kolagénu, zosvetľujúce účinky ošetrenia pleť krásne rozžiaria a zbavia ju pigmentových škvŕn. Pokožka sa dokonale obnoví, pleť je rozžiarená a viditeľne mladšia.

Na základe kozmetického cieľa a úrovne citlivosti sa zvolí druh ošetrenia:

  • HYDRA PEELING s HYDRA PH – peeling s kyslím PH – PRE VŠETKY TYPY PLETI
  • HYDRA PEELING s HYDRABRASION  – mechanický peeling – PRE CITLIVÚ PLEŤ

Kozmetické ciele:

  • VYHLADENIE VIDITEĽNÝCH PRÍZNAKOV STARNUTIA
  • OBNOVENIE ŽIARIVOSTI PLETI
  • ZMIERNENIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN
  • ROZJASNENIE TÓNU PLETI

Tajomstvo procedúry

300x300-hydra-peeling

Hydra Peeling
HYDRA PEELING s HYDRA PH – hlboké olupovanie pleti, zamerané aj na pigmentačné škvrny. Účinné látky: biolactone, phyticacid (zo zŕn ryže)
HYDRA PEELING s HYDRABRASION – odstránenie odumretých povrchových buniek mechanickým pôsobením a podpora tvorby nových buniek. Účinné látky: častice prírodnej celulózy a výťažok z papáje

300x300-hydra-peeling2

Hydra Neuve masáž
Regenerácia kožných buniek, obnova rovnováhy PH, stimulácia bunkovej aktivity pre efekt obovenej pleti. Účinná látka: výťažok z múčenky.

300x300-hydra-peeling3

Hydra Beauté maska
Upokojenie a ochrana pokožky, výživa a zmena štruktúry kožnej bariéry. Účinné látky: acticalm, camelina olej.