HYDRACLEAN

REVOLÚCIA V ČISTENÍ PLETI

Nové patentované ošetrenie z Výskumného a rozvojového centra GUINOT Institut-Paris!
Máte pleť so zvýšenou mazotvorbou, akné; pleť, ktorú treba často čistiť a zbavovať nežiadúcich vyrážok, uhrov? Radi by ste vyskúšali čistenie, ktoré je hĺbkové, účinné, ale v prvom rade príjemné? Profesionálna kozmetika GUINOT vám prináša ideálne riešenie formou patentovaného ošetrenia HYDRACLEAN, ktoré zanechá vašu pleť dokonale čistú, hĺbkovo hydratovanú, upokojenú a rozjasnenú!

Špeciálne ošetrenie Hydraclean je zamerané na dva kľúčové problémy: toxíny v potných žľazách a reguláciu mazotvorby v mazových žľazách. Patentovaný systém ohrievacej hlavice vpravuje do pleti účinné látky špeciálnych gélov, ktoré stimulujú tvorbu mazu a vylučovanie toxínov. Aktívne zložky gélov absorbujú vylúčené látky a nečistoty, šetrne čistia a „vymývajú“ zanesené póry, potné a mazové žľazy. Hydratačné a upokojujúce zložky masážneho krému dodávajú pleti okamžitú hydratáciu, komfort a vláčnosť.

ČISTÁ A HYDRATOVANÁ PLEŤ. PRÍJEMNE, RÝCHLO A ÚČINNE.
Celé ošetrenie je veľmi príjemné a trvá len 30 minút! Výsledkom je hĺbkovo vyčistená, rozjasnená a hydratovaná pleť.

300x300-hydraclean

1. krok
Hĺbkové čistenie patentovanou termohlavicou a špeciálnymi čistiacimi gélmi. Kozmetička vám jemnými masážnymi ťahmi vpravuje účinné zložky špeciálnych čistiacich gélov do pokožky.

300x300-hydraclean2

2. krok
Príjemná masáž na revitalizáciu a prekrvenie pokožky. Emulzia obsahuje prírodné výťažky upokojujúce a vyživujúce pokožku.

Pri ošetrení nie je potrebné odlíčenie očí a ak si chcete na čistenie pleti len „odbehnúť“, je pre Vás HYDRACLEAN ideálnym riešením!
Čistiace ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a pre všetky vekové kategórie. Je ideálne ako základné ošetrenie, ale aj ako doplnková liečba pri aknóznych stavoch pokožky. Už po prvom ošetrení dochádza k viditeľnému zníženiu zamastenia a lesknutia sa pokožky. Pravidelné opakovanie prináša dlhodobú reguláciu a úpravu mazotvorby a výrazné zlepšenie aknóznych stavov pleti. Pokožka je nadýchaná a prijímanie aktívnych zložiek prípravkov na domáce ošetrenie sa viacnásobne zvýši.

Hĺbkové čistenie pleti, pri ktorom si oddýchnete!