NEWHITE

ZOSVETĽUJÚCE OŠETRENIE

Problém pigmentových škvŕn, je čoraz častejším problémom, s ktorým sa na nás naše klientky obracajú. Napriek tomu, že väčšina porúch pigmentácie je neškodná, farebné zmeny na koži znamenajú pre mnohých skutočne veľký kozmetický a psychický problém. Faktory zodpovedné za ich vznik sú rôzne: dedičnosť, vek, porucha pečene, neadekvátna ochrana pred slnkom, užívanie rôznych farmatík (predovšetkým antibiotík, hormonálnej antikoncepcie), tehotenstvo a s ním spojené hormonálne výkyvy, ale i používanie parfémov a parfémovaných prípravkov priamo na pokožke. Nepravidelné tmavé škvrny môžu byť často reakciou pokožky na zápalový proces, ktorý vzniká v oblasti rán, pri akné, infekcii, psoriáze či atopickom ekzéme. Tieto zápalové procesy stimulujú zvýšenú tvorbu pigmentu melanínu v pokožke ako jej prirodzenú ochranu. Častým spúšťačom tvorby škvŕn je absolvovanie chemického peelingového ošetrenia kyselinami alebo mechanického peelingu, najmä v období pred intenzívnejším vystavovaním pleti slnečným lúčom.

RIEŠENIE GUINOT – profesionálny program zosvetľujúceho ošetrenia NEWHITE

 • zvýšená pozornosť Laboratórií a Výskumného a vývojového centra GUINOT Institut – Paris problematike lokálnej hyperpigmentácie
 • hodinovým salónnym ošetrením – HYDRADERMIE NEWHITE sa pomocou dvojitej ionizácie účinné látky vpravujú hlboko do pokožky a hĺbkovo ju zhydratujú, zregenerujú a rozžiaria. Pleť je viditeľne jasnejšia, vypnutá a tón pleti zjednotený.

PRODUKTY NEWHITE OBSAHUJÚ dve zložky

 • melanoxyl – blokátor enzýmu tyrozinázy, ktorá spôsobuje tvorbu pigmentu
 • stabilizovaný vitamín C

Kombináciou týchto dvoch zložiek ⇒ dochádza k eliminácii pigmentových škvŕn  pri pravidelnom používaní sa predchádza  ich opätovnej tvorbe  komplex účinných zložiek udržuje zároveň pokožku vyživenú, rozžiarenú a hĺbkovo zhydratovanú

Domáce ošetrenie
Vaša GUINOT kozmetička Vám odporučí najvhodnejšiu domácu kúru odstupňovanú podľa cieľa žiadaného výsledku:

 • NEWHITE Brightening mask – rýchla 10 minútová kúra pre okamžité zosvetlenie a rozžiarenie
 • NEWHITE 14-dňové sérum – intenzívna kúra na odstránenie problému dlhodobých škvŕn
 • NEWHITE denný a nočný krém – určený na dlhodobú a preventívnu liečbu
 • NEWHITE odličovacie a čistiace prípravky – slúžia ako doplnok pre dosiahnutie maximálnych účinkov

Viditeľné výsledky zosvetľujúceho ošetrenia NEWHITE zaznamenáte už po prvom ošetrení a ak sa počas liečby budete držať nasledovných odporúčaní, výsledky Vás určite uspokoja:

 • Ak je možné, odstráňte fyziologickú príčinu vzniku pigmentových škvŕn (pečeňové škvrny, v prípade hormonálnej antikoncepcie je pri ťažkých stavoch na mieste prehodnotiť iný spôsob antikoncepcie, vyhýbať sa užívaniu antibiotík, doliečiť zápalové procesy na pokožke)
 • Liečbu treba dodržiavať podľa pokynov, prerušenie liečby alebo používanie ochranných prípravkov s nízkym faktorom účinnosť ošetrení znižuje
 • Nepodceňujte skutočnosť, že aj veľmi krátky pobyt na slnku bez slnečnej ochrany aktivuje tvorbu melanínu
 • Používanie rôznych parfémovaných krémov alebo vystavovanie kože rizikovým látkám (lak na vlasy, samoopaľovacie prípravky) znižuje účinky. V prípade, že ste už bieliace krémy vyskúšali a s výsledkom ste neboli spokojné, zistite, či Váš krém neobsahoval agresívne parfémy „voňal síce príjemne, ale intenzívne“, keďže práve obsah takýchto parfémovaných zložiek prináša pri lie čbe opačné výsledky.