BEAUTÉ NEUVE

DVOJFÁZOVÝ PEELING

Krásna a obnovená pleť
Únava, stres a tiež plynutie času zanechávajú na pleti svoje stopy, pokožka stráca svoj mladistvý vzhľad a objavujú sa na nej nepríjemné pigmentové škvrny. Epiderma pozostáva približne z 30 vrstiev buniek. Horné vrstvy pokožky sú vplyvom procesu obnovy buniek zaťažené odumretými bunkami, ich obnova sa spomaľuje, výsledkom je mdlá pleť s nezdravým vzhľadom. Ošetrenie Beauté neuve pleť šetrne zbavuje odumretých buniek a vďaka účinným látkam použitých prípravkov dochádza k stimulácii a revitalizácii nových buniek.

Obnova buniek pozastavuje starnutie, obnoví mladistvé rozžiarenie pleti a zosvetlí pigmentové śkvrny
Odborníci z laboratórií firmy GUINOT sa zamerali na problém potreby obnovy buniek a vyvinuli riešenie vo forme dvojfázového zlupovacieho ošetrenia BEAUTÉ NEUVE, ktorým sa dokonale, ale zároveň šetrne – bez invazívneho mechanického zásahu, odstránia odumreté bunky a stimuluje sa obnova nových. Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, pleť pôsobí mladistvo a zdravo a po 3 ošetreniach dochádza k viditeľnému zosvetleniu pigmentových škvŕn. Výsledkom je krásna a rozžiarená pleť. Čistý vitamín C obsiahnutý v záverečnej fáze ošetrenia nielen zregeneruje elastické vlákna a podporí tvorbu kolagénu, ale svojimi zosvetľujúcimi účinkami pleť krásne rozžiari a zbaví ju pigmentových škvŕn. Pokožka sa dokonale obnoví, pleť je rozžiarená a viditeľne mladšia.

Tajomstvo procedúry

300x300-beaute-neuve

PEEL‘IN – PEEL‘OUT
Gél PEEL‘IN obsahujúci jemné ovocné kyseliny oddelí odumreté bunky od zdravých, pena PEEL‘OUT ich následne odstráni z pokožky. Odhalené bunky dodávajú pleti zdravý vzhľad.

300x300-beaute-neuve2

DERMANOVE
Špeciálne sérum na regeneráciu buniek nanesené na tvár a krk zabezpečí okamžité preniknutie účinných látok aj do hlbších vrstiev pokožky.

300x300-beaute-neuve3

CLARIMASQUE
Obsah koncentrovaného čistého vitamínu C pleť nielen zosvetlí a rozjasní, ale pokožku zároveň zregeneruje, zbaví pigmentových škvŕn a chráni ju pred voľnými radikálmi.