LIFTOSOME

PRE MLADISTVÝ VZHĽAD POKOŽKY

Lifting a spevnenie s Pro-kolagénom
Výskum firmy Guinot vyvinul nové LIFTOSOME ošetrenie s Pro-kolagénom, špeciálne vyvinutého na zachovanie hustoty elastického tkaniva pokožky. Kombináciou hrejivej termo-masky a aktívnej zložky Pro-kolagénu sa črty tváre vyhladia a účinné látky z masky vďaka pôsobeniu tepla pokožku zenergetizujú, obnovia jej pružnosť a elasticitu, zregenerujú nové bunky. Ošetrenie Liftosome sa odporúča ako intenzívne ošetrenie, alebo v kombinácii s ošetrením Hydradermie alebo Beauté Neuve.

LIFTOSOME – OMLADENIE, KTORÉ VIDIEŤ AJ CÍTIŤ
Časom sa pod vplyvom voľných radikálov kvalita kolagénových vlákien znižuje – rozpadávajú sa a strácajú pružnosť. Po ošetrení Liftosome sa znaky únavy z vašej pokožky stratia a vaša pleť okamžite nadobúda stratenú krásu a sviežosť. Pro-kolagénový koncentrát prispieva k tvorbe a ochrane elastických vlákien. Elastické tkanivo opäť získa hustotu, pokožka je hladká a pevná: tvár pôsobí mladšie. Po ošetrení okamžite zaznamenáte, že sa vaša pokožka vyhladila, očividne omladla a známky únavy zmizli.

Tajomstvo procedúry

300x300-liftsome

Pro-kolagénový koncentrát pre jedinečné spevnenie
Kozmetička nanesie na tvár a krk Pro- kolagénový koncentrát v rovnomernej vrstve. Koncentrát prispieva k tvorbe a ochrane elastických vlákien a pôsobí proti ochabnutiu pokožky.

300x300-liftsome2

Termoliftingová maska
Vďaka blahodarnému účinku tepla pod termo-maskou, účinné látky intenzívnejšie prenikajú do hlbších vrstiev pokožky. Po niekoľkých minútach maska stuhne, svaly tváre sa zrelaxujú, kontúry tváre sa spevnia.

300x300-liftsome3

Sérum na omladenie pleti
Celá tvár, krk a dekolt sú modelované jemnou eflorážnou masážou so sérom proti starnutiu. Pokožka sa vypne, vďaka aktívnym zložkám obnovujúcimi štruktúru epidermy je vyhladená a omladená.